Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
  • Kumanovë
  • Tetovë
  • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Ushqim për kafshë - aditive dhe premikse
  • Ushqim për kafshë - tregti
  • Barnatore bujqësore
  • Plehëra - natyrale dhe artificiale
  • Barnatore veterinare dhe veledrogeri
  • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
  • Bujqësi - Lëndë Të Para
  • Miell - Prodhim Dhe Tregti
  • Bujqësi - Kooperativa Bujqësore Dhe Shoqata
  • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
  • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
  • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
  • Kultura Të Drithrave - Kultivues
  • Veterinari - Stacione
Повеќе филтриПомалку филтри

Ushqim për kafshë - aditive dhe premikse по градови

Gostivar Koçanë Kumanovë Manastir Prilep Probistip Shkup Shën Nikollë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim për kafshë - aditive dhe premikse

Edinstvo-farma e derrave


  • Adresa: F.Çellopek
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7398 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enofarm


  • Adresa: Jane Sandanski 34
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vet-Tearcë


  • Adresa: F.Tearce
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7395 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria-Ovcepolka pr.1


  • Adresa: Rruga Industriale p.n.
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7476 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrogold


  • Adresa: kej Bratstvo Edinstvo 69
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7403 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrostart


  • Adresa: F.Rezhanovc p.n.
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7431 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Agrostart punon si importues, agjent i përgjithshëm dhe distributor në Republikën e Maqedonisë. Maqedonia dhe bashkëpunon me sukses me më shumë kompani të huaja për prodhimin e plehrave minerale, llojeve të ndryshme të koncentrateve, farërave për prodhimet bujqësore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300

Alkom-95


  • Adresa: Rr.8 nr.106, lagj.Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edin-komerc


  • Adresa: Gruica Vojvoda 2-B
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GFA-Global Fit Aditives


  • Adresa: Ivan Cankar 125-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GVT


  • Adresa: Marshal Tito p.n., F.Sokollarcë
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7488 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-mill


  • Adresa: Marshall Tito p.n., Obleshevë
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7493 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natel


  • Adresa: Trizla 7
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7473 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Veterinare e Kafshëve


  • Adresa: Done Bozhinov p.n.
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7435 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ravago Hemikals/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romanovci


  • Adresa: F.Rramanli
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7436 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sano


  • Adresa: Boris Trajkovski 1-2/6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sano


  • Adresa: F.Konjare e epërme
  • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во текот на 2020 година странци кон домашни е-трговци реализирале вкупно 297.863 онлајн трансакции со вкупна вредност од 10,8 милиони евра, наспроти 170.390 ...
сите 21 | | | веќе видена

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 31 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj