Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Tetovë
 • Veles
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Strugë
 • Vinicë
 • Berovë
 • Kavadar
 • Makedonski Brod
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Ushqim për kafshë - fabrika dhe mullinj
 • Ushqim për kafshë - aditive dhe premikse
 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Barnatore Bujqësore
 • Mullinj
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Bujqësi - Lëndë Të Para
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Magazina
 • Vezë - Tregti
 • Ferma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim për kafshë - tregti

Agro slloga


 • Adresa: Vëllezërit Janiq, f.Bërvenicë 15-b
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7397 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edinstvo-farma e derrave


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7398 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emofarm


 • Adresa: Jane Sandanski 34
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matica-2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organik milk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simo prom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefico


 • Adresa: rr.101, f.Siriçinë nr.67
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AC-MI


 • Adresa: f.Argulica
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrar trejd


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 83
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria-Ovcepolka pr.1


 • Adresa: Rruga Industriale p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrilend 09


 • Adresa: Karposheva p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Gebi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Proizvod 98


 • Adresa: JNA 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Promet


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7441 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Stocharstvo


 • Adresa: f.Dupjaçan
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Stojchevski


 • Adresa: f.Dolno Gjugjance
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7462 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrocentar


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) 42
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrofila


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 21
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroinvest


 • Adresa: Orde Çopella 209-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrolen


 • Adresa: Novaçki pat 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj