Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fidane - tregti
 • Hortikulturë - pajisje dhe shërbime
 • Fidanishte
 • Parqe dhe gjelbërim - rregullim dhe mirëmbajtje
 • Barnatore bujqësore
 • Lule - Prodhim
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Lule Dhe Lulishte
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
 • Kopshte - Shërbime
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Ndërmarrje Publike
 • Pesticide
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fidane - tregti

Agro Reka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Exclusive Garden


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mamut komerc


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tuja Shop


 • Adresa: rr.101, f.Neproshten 65
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Sezoni


 • Adresa: Dimitar Vllahov 58
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

6 Maji


 • Adresa: Marshal Tito 2
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 07:00 deri më 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro kallem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Atanas


 • Adresa: f.Borievë 166
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrogold


 • Adresa: Kej Bratstvo Edinstvo 69
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznis-mak


 • Adresa: Marshal Tito 142
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brkom


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisл 9-4/5
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetni Dvorovi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enetik Agro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florakom


 • Adresa: bul.Illinden p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foja Ko


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 152-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

FOJA Gardeners dhe lavatriçe FOJA është një kompani që ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh në fushën e hortikulturës. Shitjet online në tel 077 559 969, ndërsa për informata shtesë mund të kontaktoni Garden Center në 078 225 897

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300

Gardenium


 • Adresa: f.Vasilevë 268
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7967 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global fruit


 • Adresa: Apostoll Petkov 32
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7971 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Flower


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 166
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Planet


 • Adresa: bul.Illinden 88
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

По петнаесетина години поминати во осигурителниот сектор во земјава, од кои дванаесет на главна извршна позиција, Вилма Учета Дузлевска заминува од кормилото ...
сите 17 | | | веќе видена

Износот за исплата на плати во Агенцијата за цивилно возухопловство во текот на 2022 година се зголемила. За минатата година оваа институција потрошила ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонските граѓани прават манџи со домашно свинско месо, а производителите на салами мора да го увезуваат. Во моментот, според Слободан Кутревски, генерален ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj