Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Stip
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përfaqësi të firmave të huaja
 • Barëra - tregti
 • Kozmetikë
 • Farmaci
 • Veledrogeri
 • Kompani Multinacionale
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Produkte Konditore
 • Barëra - Prodhim
 • Distributorë
 • Higjienë - Preparate
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Kafe - Tregëti
 • Ngjitëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim I Shëndetshëm - Tregti Me Shumicë
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Përfaqësi të firmave të huaja по градови

Gjevgjeli Kumanovë Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përfaqësi të firmave të huaja

Kodaco


 • Adresa: JNA 96
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABB Përfaqësia


 • Adresa: Dame Gruev 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AVE Viktor


 • Adresa: Kosturski Heroi (29 Nëntori) 2-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrohemija


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrohemija-magazina


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 103
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks-internacional


 • Adresa: Nikolla Parapunov, QT Karposh 4 3-a-38/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

Servis dhe shitje e kompresorëve dhe pajisjeve pneumatike

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300

Alternative/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amikus Pharma


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62 lam.c mezanin 3 hyrja 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura Group


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avon Cosmetics/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bayer Ljubljana-Përfaqësia Shkup


 • Adresa: Anton Popov (Ognjan Prica) 1 lok.4, mezanin, lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belupo


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Cert Solushn


 • Adresa: Mirçe Acev 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bifarm


 • Adresa: Ankarska 33-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosnalijek


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cis Maqedonisë


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 18-a kati 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) синоќа казни и стави клуч на врата на уште пет маркети во Кавадарци, Гостивар и Тетово кои не ја почитуваат одлуката на ...
сите 329 | | | веќе видена

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 81 | | | веќе видена

Новиот тренд кај хотелиерите во Бугарија е да се откажат од ол инклузив, изјави заменик-претседателот на Бугарската асоцијација на хотели и ресторани (БХРА) ...
сите 4 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj