Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
 • Shkup
 • Kavadar
 • Prilep
 • Manastir
 • Shën Nikollë
 • Tetovë
 • Stip
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Veles
 • Dellçevë
 • Resnjë
 • Vallandovë
 • Mavrovë
 • Ohër
 • Berovë
 • Vinicë
 • Bogdanc
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Kultura të drithrave - kultivues
 • Kultura të drithrave - tregti
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Barnatore Bujqësore
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Ushqim Kokrra
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Bujqësi - Lëndë Të Para
 • Tregti Me Shumicë Dhe Pakicë
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Ferma
 • Fidane - Tregti
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Blegtoria - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - produkte bujqësore - tregti

Ai-Farm


 • Adresa: rr.101, f.Gorno Sedllarce 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Farm


 • Adresa: rr.101, f.Reçicë e Madhe p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diti Farm


 • Adresa: f.Vejce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iso-Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lumi-BJ


 • Adresa: f.Gurgunic, Bervenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7412 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZHi-zha


 • Adresa: Zhelezniçka 22/11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aderlen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Aleksandrija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Batat


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 62-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Gurmesh


 • Adresa: rr.1 f.Jurumler 64
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Hemiks 21


 • Adresa: f.Amzabegovë
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Ivana


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Nela


 • Adresa: f.Dorfullija
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Shero/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro kallem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro moto trade


 • Adresa: Boris Kidriç 72
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro pella vita


 • Adresa: f.Mogillë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro plus


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153 mezanin 1 i 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro shpore


 • Adresa: f.Fole e Ulet 46
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 136 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 22 | | | веќе видена

Регина Бренер од Швајцарија има долгогодишно искуство како менаџер во медицинската и хемиската индустрија, како и во машинскиот инженеринг, работејќи за ...
сите 14 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj