Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sheqer - prodhim dhe tregti
 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Vajra dhe produkte vaji për amvisëri
 • Produkte konditore
 • Ushqim - distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Sheqer - prodhim dhe tregti по градови

Krushevë Manastir Shkup Tetovë

Радиус (100км)

Sheqer - prodhim dhe tregti

B-Miko trade


 • Adresa: f.Zilce 101/5
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B2


 • Adresa: 29 Nëntori 109
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agragold


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 168
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As-Internacional


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejvi promet


 • Adresa: Ilija Xhukanovski 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dubai mm


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super Shek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Varimpeks Internacional


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 18/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vest/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) синоќа казни и стави клуч на врата на уште пет маркети во Кавадарци, Гостивар и Тетово кои не ја почитуваат одлуката на ...
сите 326 | | | веќе видена

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 60 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена

Пакет бесплатни финансиски производи и услуги понуди Комерцијална банка за млади без редовна плата со цел да останат амбициозни, активни и динамични. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj