Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Manastir
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kultura të drithrave - kultivues
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Kultura të drithrave - tregti
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kultura të drithrave - kultivues

Lena group


 • Adresa: F.Vrapçisht
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro plus


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 153 mezanin 1 i 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrokom Bris


 • Adresa: F.Ivankovcë
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropir Kompani


 • Adresa: Kërstin Çollakovski 56
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7910 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrostrisovci


 • Adresa: f.Strisovci
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belo zlato agrar


 • Adresa: Goce Dellçev 4 f.Pribaçevo
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blaton


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 217
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CTS Petreski 2018


 • Adresa: F.Pepellishte
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dam


 • Adresa: F.Zhivojnë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erxhelija


 • Adresa: Goce Dellçev 14-a, f.Erxhelij
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7895 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjeorges farms


 • Adresa: 11 Tetori 29
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-mill


 • Adresa: Marshall Tito p.n., Obleshevë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grdi prom


 • Adresa: F.Rramanli p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kombinati Bujqësor- Pellagonia


 • Adresa: Novaçki pat 11
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opitno Pole


 • Adresa: rr.11 nr.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organik Agro Farma


 • Adresa: Lece Koteski 50
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7900 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planet Media/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stoçarstvo Bogdanci


 • Adresa: Marshall Tito 66
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Анализата е готова, одлуката ќе се објави наредната недела. Министерството за финансии по повеќе од еден месец ќе пресече за екстраленсото гориво, но нема да ...
сите 57 | | | веќе видена

Со станбениот кредит на Стопанска банка а.д. Битола имате можност лесно да ги остварите вашите желби и да ја искористите одличната понуда со услови кои ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерката за економија на Австрија, Маргарет Шрамбек, најави закон со кој би се заштитиле домашните компании од преземање на странски инвеститор. Според ...
сите 5 | | | веќе видена

Во најновото неделно издание на престижниот магазин „Глобал капитал“ е објавен осврт на гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска, за ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj