Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - lëndë të para
 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Barnatore bujqësore
 • Fara mbjellëse - lëndë (shitore për fara mbjellje)
 • Najlon për mbulim të fidaneve
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Pesticide
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Insekticide
 • Humus
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - lëndë të para

Diva komerc


 • Adresa: Kliment Ohridski 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Eurofarm internacional


 • Adresa: Strasho Pinxhur 2
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Hemiprom


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Holma


 • Adresa: Zona industriale p.n., f.Dabille
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Hromos Pesticidi


 • Adresa: Rruga për Markov Manastir p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

Hromos Pesticidi


 • Adresa: Dame Gruev 5/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Mapa

Со размена на писма за соработка помеѓу гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и директорот на Генералниот директорат за економски и ...
сите 58 | | | веќе видена

Потрошувачите сами ќе можат да го избираат најевтиниот снабдувач на струја, преку специјална алатка. Регулаторната комисија за енергетика вчера ја промовираше ...
сите 47 | | | веќе видена

За 1,7 милијарди денари намалени се доспеаните обврски на институциите, општините, локалните установи, во првите девет месеци годинава споредено со истиот ...
сите 92 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj