Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Shkup
 • Stip
 • Tetovë
 • Berovë
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Mish dhe produkte mishi
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Therrtore
 • Qumështore
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Veterinari - Ordinanca
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bagëti - përkujdesje dhe tregëti

Arber Farm


 • Adresa: F.Pallaticë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edinstvo-farma e derrave


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7825 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Anchovi


 • Adresa: f.Volkovija
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organik milk


 • Adresa: f.Raotincë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sit Sarska Dolina


 • Adresa: f.Saraqino
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aderlen


 • Adresa: f.Radanje
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: f.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Group


 • Adresa: lagja Babuna p.n., fahu p.160
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Dani komerc


 • Adresa: Marshal Tito 21
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7896 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro hionija


 • Adresa: Brigada e 11-tл Maqedonase 17
 • Vendi: Shën Nikollë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro xvon milk


 • Adresa: Rilindja Maqedonase 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Alpina


 • Adresa: Damjan Gruev, f.Vlladimirovë 41
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpi-Olimilk


 • Adresa: Marshal Tito, f.Trkanje p.n.
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansi komerc


 • Adresa: f.Sopot
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apçevi


 • Adresa: f.Dedeballcë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar-vet


 • Adresa: bul.1Maji 243
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biofarm 1 Maj


 • Adresa: f.Dragoevo
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-di komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erdeel 2008


 • Adresa: f.Zhabeni
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 177 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj