Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Veles
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Stip
 • Strumicë
 • Demir Hisar
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Mullinj
 • Ushqim për kafshë - fabrika dhe mullinj
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Furra Buke
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
 • Fabrika Mielli
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Aditivë (Shtesa) Për Ushqim
 • Minimarkete
 • Produkte Konditore
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Magazina
 • Perime - Prodhim, Përpunim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Miell - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

G 8


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Она што започна како скромна мелница, способна за мелење малку пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно.


Ballkan tritikum-mel


 • Adresa: F.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

Mulliri Pollog


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Pekon


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

Agro Promet


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Agrovet


 • Adresa: Zhelezniçka 20
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Agroz Sa


 • Adresa: Orde Çopella 97
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7900 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:00 deri më 14:00

Akva Rozita


 • Adresa: Partizanska 1
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Aldi-kom


 • Adresa: Shirok Sokak 136-b (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Alldi as


 • Adresa: Shidska 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Mapa

Последниот показател за успешноста на економските реформи е растот на извозот во првите седум месеци од годинава кој е за 14,5 отсто поголем во однос на истиот ...
сите 57 | | | веќе видена

Од следната недела до 25 октомври велешани ќе можат да аплицираат за субвенции за печка на пелети или инвертер клима. Советот на Општина Велес вчера одлучи на ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи