Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Shkup
 • Resnjë
 • Stip
 • Koçanë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - kooperativa bujqësore dhe shoqata
 • Shoqata
 • Barnatore bujqësore
 • Ushqim për kafshë - aditive dhe premikse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - kooperativa bujqësore dhe shoqata

Mbarështues dhensh-Stogovë


 • Adresa: Xhavid Ushtellenca p.n.
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

33 Stuba-Studena Bara


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 58/3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

APM-Asociacioni i Përpunuesve të Maqedonisë


 • Adresa: Aco Karamanov 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Beli


 • Adresa: f.Podllogu i epërm
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Lozovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrostart


 • Adresa: f.Rezhanovc
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7431 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Agrostart punon si importues, agjent i përgjithshëm dhe distributor në Republikën e Maqedonisë. Maqedonia dhe bashkëpunon me sukses me më shumë kompani të huaja për prodhimin e plehrave minerale, llojeve të ndryshme të koncentrateve, farërave për prodhimet bujqësore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300

Best Оf Prespa


 • Adresa: Carev Dvor p.n.
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagoja Kotlarovski


 • Adresa: 29 Nëntori 207
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farma organika


 • Adresa: Orde Çopella 171
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fishnet


 • Adresa: QT Global 3 kati
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GD-Tikvesh


 • Adresa: Shishka 2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorgje Mitrov


 • Adresa: Marshal Tito f.Miravc p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7537 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Adresa: f.Radanjë
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istok tutun


 • Adresa: f.Tarincë
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Javor


 • Adresa: Ilindenska, f.Zërnovcë p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juk


 • Adresa: f.Josifovo
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kombinati Bujqësor


 • Adresa: Industriale 48
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lena group


 • Adresa: f.Vrapçisht
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonska gradina


 • Adresa: f.Piperevë 229
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mat Reklam Agro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот завод за ревизија (ДЗР) на својата веб-страница го објави конечниот ревизорски извештај од извршената ревизија на успешност на тема „Ефикасност на ...
сите 44 | | | веќе видена

Аргентинската централна банка ја зголеми референтната каматна стапка за 950 базични поени, поттикнати од високата инфлација. Земјата се бори да ја задржи ...
сите 33 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj