Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aditivë (shtesa) për ushqim
 • Ushqim - lëndë të para
 • Ushqim i shëndetshëm - tregti me shumicë
 • Aditivë - lëndët e para
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Vitamina - Tregti
 • Dieta Dhe Lëndë Dietike
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
 • Erëza - Tregti
 • Erëza - Prodhim
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Tregti E Brendshme Dhe E Jashtme (Export-Import)
 • Tharmë Buke - Prodhim
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Fragrancat P Forr Industrin E Ushqimit
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Verëra - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aditivë (shtesa) për ushqim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Andonov


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈9469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1631883421_34.jpg?t=true&w=300&h=300

Esarom-Mak


 • Adresa: Orce Nikollov 143-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Veprimtaria kryesore e kompanisë është увоз и извоз на стоки dhe dhënien e shërbimeve në sektorin e industrisë së ushqimit. Vlerat e vjetra do të zhvillohen në nivele dhe rritje të numrit të shteteve që punojnë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Herkulles


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Min-em 2012


 • Adresa: rr.162 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroma


 • Adresa: Marshall Tito 251
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajurveda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andora


 • Adresa: Vatashka, lagja Tri çeshmi 31-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9485 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BKS kompani


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biokom Trend


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 26-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cockov kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dameks


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Robinson


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fille


 • Adresa: 11 Tetori 23-a-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fish Skopje


 • Adresa: 23 Tëtori (Vladimir Komarov) 16-3/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fito Timus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitolek-MKR/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

G Flavours


 • Adresa: Llazar Tërpovski 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hemo-Inxhiniering


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 23/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Изградбата на нови станови во Европа нагло ќе ослаби во наредните години поради зголемените трошоци, објави германскиот институт Ифо, повикувајќи се на ...
сите 29 | | | веќе видена

Граѓаните и инвеститорите кои ќе треба да подготват елаборат кај приватен геодет или друштво од 15 февруари треба да планираат повисоки износи за да го платат ...
сите 26 | | | веќе видена

Откако Фактор пишуваше за завчерашната блок трансакција во која поминаа 2.000 акции на Комерцијална банка по цена многу пониска од просечната по која редовно ...
сите 22 | | | веќе видена

Ентузијастите за дигитален маркетинг отсега имаат нова можност за квалитетна теоретска и практична едукација благодарение на партнерскиот проект на водечката ...
сите 4 | | | веќе видена

Хрватите воведуваат нови, многу построги правила за увоз на странски работници. Со законски измени кои се подготвуваат за подобрување на условите за увоз на ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj