Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Radovis
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Therrtore
 • Mish dhe produkte mishi
 • Kasapë dhe mishtore
 • Shpendtari - tregti dhe shpërndarje
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ferma
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Frigoriferë Industrial
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Therrtore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Go - DeГостилница, Кланица и Месара

Kategoritë:

therrtore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698586040_79.png?t=true&w=300&h=300

Edinstvo-farma e derrave


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7398 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mich ChellopechkoKategoritë:

therrtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Group


 • Adresa: lagja Babuna p.n., fahu p.160
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta kompani


 • Adresa: rr.1, f.Idrizovë 219
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BDA


 • Adresa: Gjorçe Petrov 6-A
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dem i zi


 • Adresa: Boris Kidriç 36
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-De


 • Adresa: Belliçica 17
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Industria e Mishit dhe thertorja Shën Nikollë-MIK


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klanica i Mesna Indrustrija Domasno


 • Adresa: Moinski pat 221
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leo Star


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski-Gojзo 14
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza


 • Adresa: Tosho Arsov 32
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serta-Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shonte


 • Adresa: f.Angellci 103
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirmes TD


 • Adresa: f.Bashino selo
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snabditell Andonovi


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki 142
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7517 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Temovi MB


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë 2
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7519 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

therrtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Thertore me frigorifer


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 45
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 23 | | | веќе видена

Економскиот раст во земјите од еврозоната најверојатно ќе остане слаб до крајот на годината, објави Европската централна банка (ЕЦБ). Високите каматни стапки и ...
сите 17 | | | веќе видена

Податоците на Евростат покажуваат колку граѓаните на одредени европски земји издвојуваат од вкупниот приход за штедење во 2022 година. Хрватите заштедуваат ...
сите 12 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj