Faqja e Internetit

 

1.     UEB PREZANTIM ME PRIORITET

 

·         Prioritet i lartë në listim për aktivitetin përkatës

·         Informacione kontakti komplete të kompanisë

·         Logoja e kompanisë (850x312 px, formati JPG, PNG)

·         COVER fotografi ( 850x312 px, formati JPG, PNG )

·         Profil i shkurtër i kompanisë (deri në 1000 karaktere) në maqedonisht, shqip dhe anglisht

·         Fotografi të produkteve tuaja ose ofertat aktuale me link në faqen tuaj të internetit, profilin në fb ose profilin tuaj në Instagram (maksimumi 22 foto, deri në 1 MB)

·         Deri 10 ikona (simbole) – përshkrim i ikonave

·         Orari i punës

·         Shembull

·         Çmimi: 180 euro në vit + TVSH

·         Opsione të tjera: Prioritet më i lartë në një aktivitet specifik (pozicioni i parë) + 90 euro në muaj + TVSH

2. BANERË 

Shikoni pozicionet këtu.

 

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 31 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj