Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Koçanë
 • Veles
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
 • Stip
 • Tetovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kultura të drithrave - tregti
 • Kultura të drithrave - kultivues
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Barnatore bujqësore
 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Duhan - Tregti
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kultura të drithrave - tregti

Agro Prshovca


 • Adresa: rr.101, f.Përshevcë 15
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefico


 • Adresa: rr.101, f.Siriçinë nr.67
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro David


 • Adresa: Vangel Stoilov, f.Cesinovo 34
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Stojchevski


 • Adresa: f.Dolno Gjugjance
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7462 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Todorovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro dams


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro rusinec 11


 • Adresa: Partizanska f.Rusinovл 38-b
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroglloball trejd


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 30-M-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrovel-farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aliali 2022


 • Adresa: f.Kosevica
 • Vendi: Makedonska Êamenicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angro Sharm


 • Adresa: Goce Dellçev 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekom Invest


 • Adresa: Klliment Ohridski 21
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belo zlato agrar


 • Adresa: Goce Dellçev f.Pribaçevo 4
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Nuts


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blameja


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 34
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Skenderovi


 • Adresa: Orizare e epërme p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delev Kiril Bozhin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko zrno


 • Adresa: Brigada e 13-të Maqedonase 30
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food-agro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 27 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена

Иуте Естонија, водечка финтек групација во Европа, под чија закрила работи Иуте Македонија, официјално ги објави неревидираните резултати од дванаесетте месеци ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj