Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Tharmë buke - prodhim
 • Aditivë (shtesa) për ushqim
Повеќе филтриПомалку филтри

Tharmë buke - prodhim по градови

Gostivar Kriva Pallankë Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tharmë buke - prodhim

Keramika Imola


 • Adresa: Ilindenska 174
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fille


 • Adresa: 11 Tetori 23-a-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvasara shit.1


 • Adresa: Batalion Stiv Naumov (Edvard Kardel) 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setek


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 108/1
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

Германската фармацевтска компанија „Гересхајмер“ денеска објави дека ќе инвестира 126 милиони евра во нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2, што е рекордна инвестиција ...
сите 18 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 264 | | | веќе видена

Антони Пешев, извршен директор на Стопанската комора на Северна Македонија Претходно проговоривме за економската состојба во која ќе се најде државата во ...
сите 72 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj