Нашиот тим

Vladimir Vecovski

General Manager

Dejan Licenoski

Prepress & Graphics

Violeta Dimovska

Marketing Konsultant

Мaja Mitkovska-Krbaleski

Marketing Consultant

Vesna Veljanovska

Marketing Consultant

Jovana Vanja Ancevska

Shërbimet e marketingut të bazuara në administratorë dhe direkt

Goran Dimitrovski

Udhëheqës i shitjes online

Kristina Markovic

Marketing Konsultant

Zaklina Damjanovska

Marketing Konsultant

Sashko Dimovski

Marketing Consultant

Olga Urdarevska

Shërbimet e marketingut të bazuara në administratorë dhe direkt

Ivana Saragjinova

Web Admin

Marjana Dimitrievska Markovic

Shërbimet e marketingut të bazuara në administratorë dhe direkt

Gabriela Kolevska Stojanovic

Departamenti i Financave

Viktor Panov

Marketing konsultant

Gorjana Stojanovik

Web admin

Marika-Eva Dimovska-Greca

Departamenti i Financave

Suzana Aleksoska

Sales Teams Leader


Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj