Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Strugë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Koçanë
 • Veles
 • Kavadar
 • Dibër
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Krushevë
 • Kratovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Restorante - Pastërma
 • Lounge Bars
 • Ketering
 • Hotele
 • Pastiçeri
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante Për Dasma
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Mehane
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Restorante - Qumështi
 • Byrektore
 • Restorante - Italiane
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri

Fortesa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forum


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh - D nga 15:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Tufulj/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalabria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasa Mia


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majami


 • Adresa: 29 Nëntori 31
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Midpoint


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mini 3 Fenera


 • Adresa: Bllagoja Toska blok 82-1/8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Molino/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Napolli


 • Adresa: Marshal Tito 82
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Place


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 63
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nino'S Pizza


 • Adresa: rr.101, f.Xhepçisht 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peperoni


 • Adresa: Radovan Coniq 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Simple


 • Adresa: Boris Kidriз 104
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizzicato/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Punto verde


 • Adresa: Boris Kidriç 58
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rima


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riva


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 186 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 74 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj