Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - ushqim i shpejtë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Prilep

Akademi


 • Adresa: Kuzman Josifovski 2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art


 • Adresa: Llazo Poposki 18
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borzoi


 • Adresa: Jane Sandanski 33
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hepi


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasni Porasni


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper


 • Adresa: Todor Panica 30
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kono


 • Adresa: Ilindenska 64
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Strada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Adresa: Lece Koteski 58
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leone


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 30
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magjik fud


 • Adresa: Republikanska 74
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milano


 • Adresa: Sotka Georgiveski 9
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Uno


 • Adresa: Borka Taleski 25
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezam


 • Adresa: Borka Talleski 12
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani pica


 • Adresa: Joska Jordanoski 41
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нискобуџетниот авиопревозник „Рајанер“ го претстави зимскиот ред на летање од и до аеродромот во Загреб, кој вклучува летови до 24 дестинации во 16 земји, ...
сите 63 | | | веќе видена

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 59 | | | веќе видена

Се намалува просечната плата во земјава, објави државната статистика. Во јули изнесува 28.540 денари и е за 204 денари пониска од просекот во јуни. Намалување ...
сите 72 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 55 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj