Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Strumicë

Ama/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambient Gavro


 • Adresa: 24 Tetori 48
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonita


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 54
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonxhorno


 • Adresa: Sheshi Marshal Tito 11
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucks-Pizza-House


 • Adresa: Bllagoj Jankov Muçeto 12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elizabet


 • Adresa: 24 Tetori p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hepines


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 35
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hermosa


 • Adresa: Marshal Tito, Novo Sellë 44
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7987 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Bato i Cece


 • Adresa: bul.Marshall Tito 183-b
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kikos Picerija Napoletana


 • Adresa: Vera Ciriviri 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Adresa: Pançe Peshev 47
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosmopolit


 • Adresa: 11 Tetori 39
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Vita


 • Adresa: Klliment Ohridski 53
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mona Lliza


 • Adresa: f.Radovë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7976 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 00:00 • Sh nga 14:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park


 • Adresa: f.Bosillovë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7975 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pllej


 • Adresa: Gjuro Sallaj 4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rafaelo


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7987 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tomas


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Струјата поскапува за оние што ќе трошат повеќе. Се чека од Регулаторната комисија за енергетика да пресече колку од прикажаните трошоци на компаниите ќе бидат ...
сите 49 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 143 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, заедно со министерката за ...
сите 20 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj