Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Pastiçeri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Strugë

Angela


 • Adresa: Dimitar Vllahov 2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bolonja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonaca


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frateli


 • Adresa: Kej Boris Kidriз 14
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italiano


 • Adresa: Kej Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jagoda 3


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kastello


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 9
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New York Pizza


 • Adresa: Murteza Tatar 13
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Italiano 2018


 • Adresa: Kej Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prova pizza


 • Adresa: Vllado Malleski p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma 1996


 • Adresa: Sheshi i Revolucionit 2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma 2


 • Adresa: Gjorgji Gjorgon 5
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strit pica


 • Adresa: Korpusi i 15-tл 42
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Struga


 • Adresa: Marshal Tito 27
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tvins/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ubajna


 • Adresa: Kej Boris Kidriç 25
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versus beach bar


 • Adresa: Vllado Malleski 1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според вицепремиерот за економски прашања Фатмнир Битиќи утре на седница на влада се очекува да бидат усвоени антикризните мерки. Како што рече, со нив ќе ...
сите 71 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj