Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Ohër

Amerikano


 • Adresa: Branko Shotra 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bato lgj Lipa


 • Adresa: f.Peshtan
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7445 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Calabria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capone


 • Adresa: bul.Turistiçka lok.4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Angollo


 • Adresa: Petar Çaullev 31
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enxhoi


 • Adresa: Dimitar Vllahov 68
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instikt


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 120
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kotva 1974


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 118
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koza Nostra


 • Adresa: Kosta Abrash 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Pjaca


 • Adresa: Petar Çaullev 38
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leonardo


 • Adresa: Car Samoil 33
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luçija


 • Adresa: Dimitar Vllahov 59
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 23:30 • Sh nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nemo


 • Adresa: Car Samoil 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prova pizza Pica to go/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma's pizza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saraishte/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacione


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 101
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 186 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 74 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj