Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Strugë
 • Dojran
 • Shkup
 • Krushevë
 • Berovë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Mavrovë
 • Resnjë
 • Veles
 • Prilep
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Pehçevë
 • Mavrovë
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Hostele
 • Restorante - peshku
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Agjenci Turistike
 • Bujtina (Konaqe)
 • Shtëpi Për Uikend - Me Qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Piceri
 • Pishina Për Notim
 • Verëra - Kantina Për Verëra
 • Aeroplan - Bileta
 • Verëra -Bodrum Vere
 • Mehane
 • Motele
 • Kampe
 • Verëra - Prodhim
 • Anije Dhe Barka - Huazim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Apartamente dhe dhoma private - me qera

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në Internet24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhurPishinë

Vila Dionis


 • Adresa: lagja Llagadin
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Vila Dionis ndodhet në fshatin turistik elitar Lagadin, 7 km nga Ohrid.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktorian


 • Adresa: Kodra e Dielit
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila 98


 • Adresa: f.Shemshevo
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Jovanovski


 • Adresa: f.Staro Selo
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa 99


 • Adresa: Kodra e Dielit
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7even weddings & events


 • Adresa: Konferenca e 5-të Partiake 32-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

Aco


 • Adresa: Marko Cepenkov 14
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Adresa: Partizanska 1/43,44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Apartments/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Guest House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleks


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7562 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleksandar


 • Adresa: f.Radozhdë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aloha Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amazon/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambient


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Misleshevë 336
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Спасувањето на Credit Suisse во последен момент можеби спречи експлозија на актуелната банкарска криза, но тоа е сурова зделка за Швајцарија. Загриженоста дека ...
сите 144 | | | веќе видена

Промоцијата на Македонија како земја со поволни услови за инвестирање е една од иницијалните начини да се заинтересираат потенцијалните инвеститори за неа. ...
сите 15 | | | веќе видена

АД ЕСМ во изминатото деноноќие произвело 12.590 мегават-часови електрична енергија која е намената за домаќинствата и малите потрошувачи, како и за потребите ...
сите 58 | | | веќе видена

Ако сте во дилема како да ги инвестирате своите слободни средства, искористете ја оваа одлична можност и вложете ги своите средства на промотивниот орочен ...
сите 23 | | | веќе видена

При посетата на фабриката специјализирана за дизајнирање и производство на висококвалитетен мебел од бука и храст, која успешно опстојува на пазарот веќе 28 ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj