Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Ketering
 • Lounge Bars
 • Restorante - Pastërma
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Restorante - Italiane
 • Hotele
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

La Pizza


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 98
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 08:00 deri më 22:00

Пици, сендвичи, пастрмајлии, палачинки, вафли...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698589648_23.png?t=true&w=300&h=300

15 za 12


 • Adresa: Hristo Tatarзev (Sava Kovaзeviq) 47-f
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

511


 • Adresa: Vasil Gjorgov 29/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abba


 • Adresa: Dame Gruev 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andalus


 • Adresa: bul.Nikolla Karev (Jugosllavija) p.n
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avanti


 • Adresa: Makedonia 29 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bakaros/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balila


 • Adresa: Vasil Gjorgov, Kapishtec 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beluchi


 • Adresa: Zhivko Firfov (Uzhiçka Republika) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berluskoni


 • Adresa: Shidska 24 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimoti


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon bon


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonimi


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonimi


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 8 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buket


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chef


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 78 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dea


 • Adresa: Krste Arsenov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Napoli


 • Adresa: Ivan Kozarov 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dkicen


 • Adresa: Todor Çangov 19/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domestika


 • Adresa: Pavel Shatev (Bihaçka) 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според вицепремиерот за економски прашања Фатмнир Битиќи утре на седница на влада се очекува да бидат усвоени антикризните мерки. Како што рече, со нив ќе ...
сите 71 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj