Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Strugë
 • Veles
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Byrektore
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Furra buke
 • Pastiçeri
 • Restorante - qumështi
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Furra
 • Restorante - Piceri
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Restorante - Pastërma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Byrektore

Aida


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

byrektore, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bleta es


 • Adresa: F.Arnakija
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7842 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FaniKategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Midpoint


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirella 2


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reklama


 • Adresa: Kompleksi Bazar 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinor


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

Kategoritë:

byrektore, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suela Eden


 • Adresa: Shtipska 151 lok.2
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki krajçe


 • Adresa: Rr.120 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 13:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

120-ka


 • Adresa: Done Bozhinov 53
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abba


 • Adresa: Dame Gruev 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albi


 • Adresa: Ellpida Karamandi 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandrija-2000


 • Adresa: Heroj Karposh 18
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 15:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alhris


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:00 deri më 00:00 • Sh nga 05:00 deri më 10:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ane


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 2 llok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 14:00 • Sh - D nga 06:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ani


 • Adresa: Kole Nedellkovski p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apetitko kom


 • Adresa: rr.9 nr.203, Lagja Ilinden
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafallo


 • Adresa: Boris Kidriç lok.6 1-a-2/1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafalo


 • Adresa: Bllagoja Caneski-Çelloto 8/1
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 9-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj