Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Veles
 • Kërçovë
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Probistip
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Krushevë
 • Mavrovë
 • Berovë
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - piceri
 • Qebaptore
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Skarë Me Kilogram
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Mehane
 • Byrektore
 • Furra Buke
 • Ushqime Të Gatuara
 • Ketering
 • Pastiçeri
 • Restorante - Zgarë
 • Bufe Sallatash
 • Petullabërës
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë

Burger King/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger house


 • Adresa: Jane Sandanski 118
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daiti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Adresa: Qendra e re tregtare lok.120
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Dini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Haus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner King/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner expres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast Food Rida


 • Adresa: Ilindenska 6
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast food Anis


 • Adresa: rr.101, f.Kamenjan 43
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10666 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8 kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10663 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green 2021/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gril tajm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hot Doner


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh - D nga 15:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KFC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Dini


 • Adresa: Dervish Cara 55
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiki


 • Adresa: Ilindenska 107
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiki


 • Adresa: Zemjodelska 16 16
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10663 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пред Велигден и Рамазан Бајрам ќе замрзнат цените на повеќе видови овошје и зеленчук. Министерот за економија информираше дека анализите се завршени, а ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Возилото за урбана хигиена на БРАКО, моделот 636, е сертифицирано за меѓународен квалитет од страна на германскиот институт TUV , ,, TÜV SÜD INDUSTRIE SERVICE ...
сите 4 | | | веќе видена

Надзорниот одбор на Заваровалница Триглав го потврди ревидираниот годишен извештај на Групацијата Триглав и на матичното друштво за 2022 година. Групацијата во ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj