Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Veles

Da-vinçi pab


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 99
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garfild/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Internacional Palas


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krug Food


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Marksova) 2-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petka


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 61
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica bravo


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 10-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Different


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 51
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 12:00 deri më 22:00 • Pr - Sh nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Time


 • Adresa: Todorçe Nikolovski (Velko Vllahoviq) 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snupi


 • Adresa: Lublanska 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj