Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Manastir

Bure


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 88
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Citalna


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 101
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Good time


 • Adresa: bul.1 Maji 202/4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Maçeto


 • Adresa: Pece Matiçevski (Leninova) 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 01:00 • Sh nga 18:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapri


 • Adresa: Divizioni i 11-te i Maqedonise 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaçunka


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Adresa: Круме Кепески 54
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiçen


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41 lok.111
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korzo


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 95
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kus-kus


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 2-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mac Dac


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41-L-3/58
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro


 • Adresa: Llazo Tërposki 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mia Filija


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miki Pica


 • Adresa: Mite Bogoevski 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oskar


 • Adresa: Udhëkryqi Crveni Petlli, rr.për Nizhopolle
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Bips 1


 • Adresa: Vasko Karangelleski 97
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Bips 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ravena


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 89
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sisters


 • Adresa: Vasko Karangelleski 2/16
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 12:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sokak


 • Adresa: Llazo Tлrposki 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 106 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 33 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 79 | | | веќе видена

Автобуските превозници на меѓународни релации имаа добра летна сезона! Статистиката покажува дека автобуски превоз во екот на летната сезона (јули-септември) ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj