Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - piceri në Kumanovë

Bravo


 • Adresa: Maqedonia e Pirinit p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Halal Food


 • Adresa: Trst 6
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasolla


 • Adresa: f.Orizarл
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Adresa: Karll Marks 38-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La vita


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oniro


 • Adresa: Brigada e 3-të Maqedonase 33
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama


 • Adresa: f.Lipkovë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizzeria Arti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pomodoro


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 19-A/3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sab


 • Adresa: Mosha Pijade 146
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezam


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezam


 • Adresa: Marshal Tito 11
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti


 • Adresa: QT Garnizon kati 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tvins


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 13:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 144 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 33 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 79 | | | веќе видена

Автобуските превозници на меѓународни релации имаа добра летна сезона! Статистиката покажува дека автобуски превоз во екот на летната сезона (јули-септември) ...
сите 24 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj