Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Mavrovë
 • Resnjë
 • Dojran
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pushimore
 • Kampe
 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pushimore

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkaloid


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7992 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto kamp Partizan


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7992 км

Kategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto kamp Krani-KapriKategoritë:

pushimore, kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Begovija Korija


 • Adresa: Pusta Reka p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7879 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESM-Mavrovë


 • Adresa: Hanet e Mavrovës
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7825 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EleshecKategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Orce Nikolov


 • Adresa: lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Adresa: f.Bunec, Mavrovë
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7825 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IlindenKategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvidnik


 • Adresa: Lagjja Daljan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7864 км

Kategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lisi 2022


 • Adresa: f.Qafa
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPB - pushimore


 • Adresa: lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7869 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPB pushimore KraniKategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majski cvet


 • Adresa: Vllado Malleski 24
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mihajlovo


 • Adresa: Kozuv Mountain
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7947 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid turistKategoritë:

hotele, pushimore, kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pushimore MVRKategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RadostiKategoritë:

pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtepi rekreative - Petar Pop Arsov


 • Adresa: Bogomilla
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 189 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj