Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Manastir
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - qumështi
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Furra buke
 • Pastiçeri
 • Byrektore
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Ëmbëlsira - Prodhim
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante - Piceri
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Furra
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - qumështi

Aroma


 • Adresa: Gjoce Stojçevski 30
 • Vendi: Tetovë

Castello bakery


 • Adresa: Boris Kidriç 120
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 21:00 • Sh nga 07:00 deri më 19:00

Midpoint


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

Pelivan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Rinia


 • Adresa: Lubotenska 95
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

Sirena


 • Adresa: Iliria 78
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

Angels


 • Adresa: Leninova 1
 • Vendi: Strumicë

Antonio


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov 69 (Ratko Mitroviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 21:00

Ballkan lux


 • Adresa: VMRO p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Bejker


 • Adresa: Goce Dellçev 52
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bejker 2


 • Adresa: Pançe Peshev 23
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 21:00

Biser


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Bobi


 • Adresa: Proleterska 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 03:00 deri më 23:00

Bon apetit


 • Adresa: Nikolla Karev 1/1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 21:00

Choco bar


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 14
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 09:00 deri më 01:00

De luks


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 15:00

Den DezoDen Dezo 2


 • Adresa: Petre Fillipovski Garkata 8-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj