Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Stip
 • Tetovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Kocani
 • Veles
 • Kavadarci
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Waste - recycling
 • Scrap metal - recycling centers
 • Plastics - recycling
 • Scrap iron & metals
 • Waste paper recycling & buyers
 • Plastic - Recycling Services & Pick-Up Centers
 • Batteries - Recycling Centers
 • Metal - Recycling
 • Paper - Recycling Centers
 • Plastics - Raw Materials & Granules - Merchants
 • Glass - Recycling
 • Waste - Scrap Metal & Auto Recycling
 • Sacks & Bags
 • Plastic Foils - Manufacturers
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Waste Oils - Collecting
 • Metallurgy & Materials
 • Plastic Pipes Manufacturers
 • Electrical And Electronic Waste Equipment
 • Packaging - Plastic Foils
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Recycling


Aid Asko komerc


 • Address : V.S.Bato 55
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-Flor Plus


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7396 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ASD metal group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akron staklo


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 200-k
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al-komerc


 • Address : ul.6, Petrovec br.10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angel trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto-Haus-Zakovski


 • Address : Gernika 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7434 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The waste oils are one of the most hazardous polluters of the living environment so they should be stored in an appropriate manner and place.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448637750_37.png?t=true&w=300&h=300

Bomi Metal Plast


 • Address : Pekljane 86
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

ИЗРАБОТКА НА ПРОИЗВОДИ ОД МЕТАЛ И ПЛАСТИКА

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671441520_77.jpg?t=true&w=300&h=300

DT-Leksus


 • Address : Zapaden bulevar 46
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta tim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dema In


 • Address : Nikola Tesla 18-2/34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EE recyclation (F-Group)


 • Address : ul.6, s.Trubarevo br.35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eco Dani trade


 • Address : ul.11, s.Kadino 75
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

СКЛАДИРАЊЕ, ТРАНСПОРТ И ТРЕТМАН НА ОТПАД

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1670418146_43.png?t=true&w=300&h=300

Eko Cirkon


 • Address : ul.840 br.16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

The company ECO CIRCON is a company for the purchase and processing of secondary raw materials (iron, aluminum, copper, lead, bronze, brass, etc.) from technological and industrial waste, as well as excavation with heavy machinery.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430918018_72.gif?t=true&w=300&h=300
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 63 | | | веќе видена

Околу 200 компании кои оствариле над 10 милиони евра профит ќе бидат опфатени со т.н. данок на солидарност, а сумата што се предвидува да се добие од овој ...
сите 71 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel