Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Skopje
 • Strumica
 • Stip
 • Bitola
 • Kocani
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plastic - recycling services & pick-up centers
 • Scrap metal - recycling centers
 • Scrap iron & metals
 • Waste - recycling
 • Paper - recycling centers
 • Batteries - Recycling Centers
 • Plastics - Recycling
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Plastics - Final Products - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Plastic - recycling services & pick-up centers по градови

Bitola Gevgelija Kocani Kriva Palanka Prilep Skopje Stip Struga Strumica Sveti Nikole Veles Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastic - recycling services & pick-up centers

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ekoplast risajkling


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grinteh MK


 • Address : Fjodor Dostoevski 72
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adzi-gala surovina


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Bisas


 • Address : Industriski pat b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7910 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enigma plast


 • Address : Voden 25
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7911 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrokontakti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Falanga Reciklaza


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7929 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugosurovina


 • Address : Kliment Ohridski 1
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugosurovina


 • Address : Zeleznicka 65
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikomp


 • Address : Aleksandar Makedonski 401
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

Break: Mon-Sat 12-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mimal


 • Address : Dame Gruev 4
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nami-Plast


 • Address : Lece Koteski b.b.
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 66 | | | веќе видена

Деловната заедница е исправена пред предизвикот за забрзано навлегување во процесот на дигитализација. Независно од индустријата и областа во која егзистираат, ...
сите 40 | | | веќе видена

Етериумот поскапе за 8 oтсто и достигна нов рекорд. Оваа криптовалута сега чини 2.600 долари, продолжува да расте од почетокот на неделата. Втората светска ...
сите 22 | | | веќе видена

На денешното продолжение на седницата на Годишното собрание на акционери на АД „Реплек“, едногласно беше изгласана доверба на членовите на Управниот и ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel