Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plastics - raw materials & granules - merchants
 • Plastics - recycling
 • Plastics & plastic products - manufacturers & wholesale
 • Plastics & plastic products
 • Packaging - plastic foils
 • Plastic Foils - Manufacturers
 • Product Packaging & Shipping Materials
 • Packing Foils
 • Sacks & Bags
Повеќе филтриПомалку филтри

Plastics - raw materials & granules - merchants по градови

Gevgelija Ohrid Prilep Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastics - raw materials & granules - merchants

18-ti Noemvri komerc


 • Address : Borka Taleski 11/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzoda trejd


 • Address : Marshal Tito, s.Negorci 50
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7548 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intelcom (Intelkom)


 • Address : ul.1, industriska zona Vizbegovo 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megaplast


 • Address : Sutjeska 95
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Refinex


 • Address : ul.1616, reonski centar Aerodrom 54/6
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SNS Re-plast


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18, p.fah 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultrapolymers


 • Address : bul.Jane Sandanski 22-1/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата предводена од СДСМ успева и во време на светска економска криза да ја одржи стабилноста и ликвидноста на домашната економија, се истакнува во денешното ...
сите 93 | | | веќе видена

Понекогаш се прашувам дали во економскиот тим во СДСМ имаат срам (тоа е се разбира доколку ги разбираат работите) или пак се се сведува на непознавање на ...
сите 7 | | | веќе видена

Мачната, секојдневна борба со ценовните шокови и се поголемата инфлација не ги одмина ни рударите, иако оваа индустрија минатата година беше една од ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel