Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Bitola
 • Prilep
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plastic foils - manufacturers
 • Sacks & bags
 • Agriculture plastic foils
 • Packaging - plastic foils
 • Plastics & plastic products - manufacturers & wholesale
 • Plastics - Recycling
 • Plastics - Raw Materials & Granules - Merchants
 • Polyethylen - Manufacturers & Print
 • Packing Foils
 • Plastic Bags
Повеќе филтриПомалку филтри

Plastic foils - manufacturers по градови

Bitola Gevgelija Prilep Skopje Stip Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastic foils - manufacturers

Agrinet


 • Address : Natanail Kuceviski b.b. p.fah 764
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagimar-igo


 • Address : Petko Shalovski 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cardak


 • Address : s.Bosilovo 153
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7976 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em mirjana


 • Address : Vaso Karajanov 28
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiko-plast


 • Address : Industriska zona Sever b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7968 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goga Kompani


 • Address : Nikola Kopernik 2
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iris-prom


 • Address : Engelsova 1/2
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makdia


 • Address : Tehnolosko industriska razvojna zona 23/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orpe


 • Address : Trajko Nikoloski 7/2
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelplast Dabi


 • Address : Ivan Milutinovic 49
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SAB


 • Address : Kliment Ohridski 105
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7971 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Treger


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 234 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 65 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel