Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Strumica
 • Bitola
 • Delcevo
 • Kumanovo
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sacks & bags
 • Plastic bags
 • Packing foils
 • Product packaging & shipping materials
 • Packaging - plastic foils
 • Plastic Foils - Manufacturers
 • Paper Bags
 • Packing & Packaging Materials & Supplies
 • Agriculture Plastic Foils
 • Printing Services
 • Printing Services
 • Printing & Writing Paper Products - Wholesale
 • Plastics - Recycling
 • Toilet Paper & Napkins - Wholesale
 • Agricultural Products - Retail
 • Office Supplies Retail
 • Specialty Printing - Plastic
 • Plastics - Raw Materials & Granules - Merchants
 • Packaging - Cardboard
 • Advertising & Promotional Products
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sacks & bags


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Treger


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Компанијата ТРЕГЕР е лидер во производството и дистрибуцијата на пластични кеси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636969154_64.png?t=true&w=300&h=300

Codan Plast


 • Address : Fushtanska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrolobi-008


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

Categories:

sacks & bags

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al Go PlastCategories:

sacks & bags

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angrobelt


 • Address : Vasil Gjorgov 23-a-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asp-pak


 • Address : 7-mi Noemvri b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big paking


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 9/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagimar-igo


 • Address : Petko Shalevski 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blik product-M


 • Address : Mosha Pijade 5-a
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CaluCategories:

sacks & bags

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion


 • Address : Majski Manifest 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dunav komerc


 • Address : Momin Potok b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em mirjana


 • Address : Vaso Karajanov 28
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro-val


 • Address : Pere Toshev 43
 • Place: Delcevo
 • Distance: ≈7517 км

Categories:

sacks & bags

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks


 • Address : Done Bozhinov 60
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks Plast SD


 • Address : Preseka 47
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiko-plast


 • Address : Industriska zona Sever b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forstars


 • Address : s.Gorno Lakocherej 61
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 28 | | | веќе видена

Нашата најголема фармацевтска компанија „Алкалоид“ има навистина убава вест за споделување, а неа ја објави до инвеститорската јавност преку Македонската берза ...
сите 27 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Еуромакс Ресоурцес, компанија сопственик на концесиите „Иловица 6“ и „Иловица 11“ за рудник за бакар „Иловица – Штука“ денеска на прес конференција издаде ...
сите 16 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel