Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Waste paper recycling & buyers
 • Waste - recycling
 • Glass - recycling
 • Metal - recycling
 • Plastics - recycling
 • Scrap Metal - Recycling Centers
 • Paper - Recycling Centers
Повеќе филтриПомалку филтри

Waste paper recycling & buyers по градови

Bitola Gevgelija Kocani Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Waste paper recycling & buyers

Eko star recycling (Eko star reciklaza)


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 87
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makdia


 • Address : Tehnoloshko industriska razvojna zona Bunardzhik 23/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Vlae blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak - replacement of glass packaging for flower seeds


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Vlae blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Satus


 • Address : Slave Delovski 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unitrade 2012


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 73
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekoproekt ko


 • Address : Marshal Tito 45
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7925 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugosurovina


 • Address : Kliment Ohridski 1
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LD karton/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pejpar mil


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 36
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Progres group company


 • Address : Moinski pat 65
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saja 21


 • Address : Blagoj Gjorev B-2/97 lok.4
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

За зачувување и унапредување на традиционалните вредности во руралните подрачја годинава се обезбедени 24 милиони денари. Корисници на субвенциите се единиците ...
сите 5 | | | веќе видена

Фотографија направена 23 ноември 2022 година покажува воз на мостот Јуанџијанг на железницата Кина-Лаос во југозападната кинеска провинција Јунан ...
сите 3 | | | веќе видена

Ако се досега акционерите и потенцијалните инвеститори на Берзата можеа преку своите паметни телефони бесплатно да ги следат куповните и продажните налози за ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Бидете брзи, ефикасни и одговорни – бесплатно уплатете го вашиот дневен промет со вашата Visa Business Debit картичка за правни ...
сите 26 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Прилепскиот Мермерен комбинат оди целосно во сопственост на грчкиот Долит Инвестменс. За ова информираат од Комбинатот преку ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel