Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Glass - recycling
 • Waste paper recycling & buyers
 • Waste - recycling
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Glass - recycling

Akron staklo


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 200-k
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Vlae blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak - replacement of glass packaging for flower seeds


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Vlae blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unitrade 2012


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 73
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7431 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 64 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и директорката на УЈП Сања Лукаревска, денес беа во посета на компанијата ...
сите 70 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel