Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wellborers & sinkers (water well drilling & service)
 • Geological exploring
 • Construction companies
 • Architectural services
 • Water well drilling & service
 • Hydro Technical & Water Proofing Instalations
 • Engineering
 • Supervision And Audit Of Construction Sites
 • Construction Materials & Supplies
 • Environmental Planning
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Wellborers & sinkers (water well drilling & service) по градови

Bitola Kumanovo Prilep Skopje Stip Struga Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wellborers & sinkers (water well drilling & service)

Bunar company


 • Address : ul.172, s.Mala Rechica 37
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10663 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroland


 • Address : Vasko Karangeleski 47
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DRG Geotehnika nova


 • Address : Mihail Chakov 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diki


 • Address : Zhivko Firfov (Uzhichka Republika) 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10693 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro engineering


 • Address : Vancho Janevski 40-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10767 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro-D.E.L.


 • Address : Kozara 14-3/22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10751 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodolija inzenering


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-B
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат (ДПИ) синоќа казни и стави клуч на врата на уште пет маркети во Кавадарци, Гостивар и Тетово кои не ја почитуваат одлуката на ...
сите 329 | | | веќе видена

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 81 | | | веќе видена

Новиот тренд кај хотелиерите во Бугарија е да се откажат од ол инклузив, изјави заменик-претседателот на Бугарската асоцијација на хотели и ресторани (БХРА) ...
сите 4 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel