Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Strumica
 • Bitola
 • Stip
 • Gevgelija
 • Veles
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Gostivar
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Product packaging & shipping materials
 • Packaging - cardboard
 • Packing & packaging materials & supplies
 • Packing foils
 • Printing & writing paper products - wholesale
 • Printing Services
 • Cardboard, Carton & Corrugated Boxes
 • Catering - Packaging
 • Paper Bags
 • Sacks & Bags
 • Plastics & Plastic Products
 • Printing Services
 • Packaging - Plastic Foils
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Plastic Bags
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Advertising & Promotional Products
 • Packaging Machinery
 • Folks - Aluminum
 • Office Supplies Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Product packaging & shipping materials


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a week

Gumaterm


 • Address : 11-ti Oktomvri 29/1 лок.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Gumaterm is a company that sells micropore rubber and profiles, engineering plastics, rubber products at the most favorable prices and with the highest quality.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300

Elema


 • Address : ul.51, Stopanski dvor 132
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7843 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300

B2


 • Address : 29-ti Noemvri 109
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dameli


 • Address : Brakja Miladinovci 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrotechna (Agrotehna)


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artik


 • Address : Vasil Glavinov 39
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asp-pak


 • Address : 7-mi Noemvri б.б.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ba company


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 204-б, п.фах 794
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bas Tuti Fruti


 • Address : Skupi 20/41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bastion Design


 • Address : Dimitar Blagoev 15-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bims Company/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blik product-M


 • Address : Mosha Pijade 5-а
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bopak


 • Address : bul.K.J.Pitu 24/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Box inn (Boks inn)


 • Address : Goce Delchev 44
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS-oska


 • Address : Pariska б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Интервју на Живко Мукаетов, генерален директор и претседател на УО на „Алкалоид“, за српскиот магазин “Недељник”. Современи производствени погони, најнови ...
сите 26 | | | веќе видена

Проекциите на Народната банка, коишто се многу блиску до проекциите на меѓународните финансиски институции, упатуваат на натамошно постепено закрепнување на ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel