Webpage


1. WEB PRESENTATION WITH PRIORITY

 

 • High priority in the listing for the appropriate category
 • Complete contact information for the company
 • Company’s logo
 • Short description of the company (up to 1000 characters) in Macedonian, Albanian and English
 • Images of your products or current offers with links to your website
 • YouTube videos that represent your company or your offer
 • Up to 10 icons (symbols) - icons description
 • Working hours
 • Example
 • Price:120 Euros per year +VAT

 

Additional options:

 

 • Second tab in web presentation with text, images and videos +30 Euros per year +VAT
 • Highest priority in particular category (first position) +50 Euros per month +VAT

 

2. INFO LISTING WITH PRIORITY

 

 • Lower priority
 • Basic contact information for the company (up to 200 characters) – in Macedonian, Albanian and English
 • Up to 3 icons (symbols) – icons description
 • Working hours
 • Price: 50 Euros per year +VAT

 

3. COUPON FOR DISCOUNT OR SPECIAL OFFER

 

 • With web presentation, price: 15 Euros per month + VAT
 • Only coupon, price: 25 Euros per month+ VAT

 

4. FRONT PAGE BANNER

 

 • Position A - 728x90 px, price: 650 Euros per month +VAT
 • Position B - 300x250 px, price: 500 Euros per month +VAT

 

Take a look at the positions here.

 

5. CONTEXTUAL BANNER

 

 • Position А - 728x90 px, price: 250 Euros per month+VAT
 • Position B - 300x250 px, price: 150 Euros per month+VAT

 

Take a look at the positions here.

 

Министерството за транспорт и врски реагира на денешната прес-конференција на претставник на политичката партија ВМРО-ДПМНЕ.„Во недостиг на конкретни идеи, а ...
сите 111 | | | веќе видена

Неповолните движења во турската економија изразени преку голема и нагла депрецијација на турската лира во изминатите денови на август се смета дека се ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи