Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packaging - plastic foils
 • Sacks & bags
 • Packing foils
 • Plastic bags
 • Product packaging & shipping materials
 • Toilet Paper & Napkins - Wholesale
 • Plastic Foils - Manufacturers
 • Agriculture Plastic Foils
 • Paper Bags
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Labels - Manufacturers
 • Plastics - Raw Materials & Granules - Merchants
 • Office Supplies Retail
 • Toilet Paper & Napkins - Manufacturers
 • Printing & Writing Paper Products - Wholesale
 • Catering - Packaging
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Scales - Manufacturers, Retail & Repairs
 • Plastics - Recycling
 • Folks - Aluminum
Повеќе филтриПомалку филтри

Packaging - plastic foils по градови

Bitola Ohrid Prilep Skopje Strumica Sveti Nikole Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Packaging - plastic foils

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Tinex MixТинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653291578_92.png?t=true&w=300&h=300

Dameli


 • Address : Brakja Miladinovci 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10663 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat - Sun from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagimar-igo


 • Address : Petko Shalevski 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10766 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deksion/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enigma plast


 • Address : Voden (Kravarski pat) 25
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10772 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks Plast SD


 • Address : Preseka 47
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folija centar


 • Address : Petre Filipovski - Garkata 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hartek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MV


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 7/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoko Paper Group


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10689 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondo


 • Address : s.Kadrifakovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10729 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partner Max/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ragon


 • Address : bul.Goce Delchev 56
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10750 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sigma Trade


 • Address : Rimska 3-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пред Велигден и Рамазан Бајрам ќе замрзнат цените на повеќе видови овошје и зеленчук. Министерот за економија информираше дека анализите се завршени, а ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Возилото за урбана хигиена на БРАКО, моделот 636, е сертифицирано за меѓународен квалитет од страна на германскиот институт TUV , ,, TÜV SÜD INDUSTRIE SERVICE ...
сите 5 | | | веќе видена

Надзорниот одбор на Заваровалница Триглав го потврди ревидираниот годишен извештај на Групацијата Триглав и на матичното друштво за 2022 година. Групацијата во ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel