Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Resen
 • Kumanovo
 • Gevgelija
 • Kocani
 • Veles
 • Stip
 • Prilep
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packaging - cardboard
 • Product packaging & shipping materials
 • Printing services
 • Cardboard, carton & corrugated boxes
 • Printing services
 • Printing & Writing Paper Products - Wholesale
 • Paper Bags
 • Labels - Manufacturers
 • Advertising & Promotional Products
 • Designers - Advertising & Graphic
 • Packaging - Wood
 • Packing & Packaging Materials & Supplies
 • Illuminating Advertisments
 • Lumber - Manufacturers (Timber)
 • Specialty Printing - Plastic
 • Poster & Picture Printing
 • Office Supplies Retail
 • Billboard - Printing
 • Footwear Shops (Shoe Stores)
 • Graphic Arts - Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Packaging - cardboard


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Frateli Grup


 • Address : Vasa Koshulcheva 46
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Компанијата ФРАТЕЛИ ГРУП се занимава со производство на картонска амбалажа, сите видови на кутии и картонски гајби со можност за печатење во две бои.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667299441_22.jfif?t=true&w=300&h=300

Tinex MixТинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653291578_92.png?t=true&w=300&h=300

Gild


 • Address : bul.Partizanski Odredi 155/k-1 lok.36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км

Компанијата ГИЛД се занимава со производство на еколошка амбалажа - ХАРТИЕНИ ЧАШИ И ЧИНИИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650461504_83.jpeg?t=true&w=300&h=300

Antemis pak


 • Address : Brakja Janikj, s.Brvenica 12-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10666 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 115
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10813 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroprom


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alekspak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambalazni servis


 • Address : Dimitar Galev 1-v
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art print studio


 • Address : ul.852, kompleks Gazela br.62
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Printing services, printing and production of billboards, advertising materials, printing on T-shirts and textiles, printing on plastic, studio, print posters and photos,....

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w=300&h=300

Bato & Divajn


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 314
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10692 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bims Company/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS-oska


 • Address : Pariska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Damipak


 • Address : Miro Baraga 5
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈10718 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delkom


 • Address : bul.Makedonija 35
 • Place: Delcevo
 • Distance: ≈10748 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko inzenering ns


 • Address : Kliment Ohridski 11-b
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км

ИЗВРШУВАМЕ СТРУЧНИ РАБОТИ ОД ПОЛЕТО НА БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665390151_43.png?t=true&w=300&h=300

Eko-dop engineering


 • Address : Blagoja Stefkovski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurokarton


 • Address : Gjorgji Zekovski 42
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10771 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evros komerc


 • Address : Staro Nagorichane
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Инфлуенсерите во Хрватска заработуваат и до 300 евра по објава, а инфлуенсерскиот маркетинг стана еден од најпопуларните и најефикасните форми на онлајн ...
сите 14 | | | веќе видена

Акциите на Дојче банк паднаа во петокот, додека трошоците за осигурувањето од неисполнување на обврските се зголемија, бидејќи германскиот заемодавач беше ...
сите 128 | | | веќе видена

Федералните резерви оваа недела се соочија со особено вознемирувачка одлука: Дали треба да ги зголемат каматните стапки за време на банкарската криза? За Том ...
сите 88 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel