Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Kocani
 • Sveti Nikole
 • Veles
 • Kavadarci
 • Kumanovo
 • Kicevo
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Scrap iron & metals
 • Scrap metal - recycling centers
 • Waste - recycling
 • Batteries - recycling centers
 • Plastic - recycling services & pick-up centers
 • Paper - Recycling Centers
 • Waste - Scrap Metal & Auto Recycling
 • Landfills (Waste Management)
 • Iron Work Manufacturers & Wholesalers
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Scrap iron & metals

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking

Eko Cirkon


 • Address : Nikola Stefkovski br.16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

The company ECO CIRCON is a company for the purchase and processing of secondary raw materials (iron, aluminum, copper, lead, bronze, brass, etc.) from technological and industrial waste, as well as excavation with heavy machinery.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430918018_72.gif?t=true&w=300&h=300

Shevi Otpad/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnometal SRL/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajse Dem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Bosfor


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 30-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big metal


 • Address : s.Gorna Banjica
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈9443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bu-bo metalika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DT-Leksus


 • Address : Zapaden bulevar 46
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈9514 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daskalo


 • Address : Mice Kozar 169
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9509 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eco Dani trade


 • Address : ul.11, s.Kadino 75
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9447 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Gami


 • Address : ul.1, s.Jurumleri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Sturac


 • Address : ul.625 br.2
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko ultima/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko vist komerc


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 75-m
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emandra-s


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈9473 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во Македонија неформалните работници се наоѓаат во секторите земјоделство, градежништво и трговија, кои работат во мали претпријатија и функционираат како ...
сите 14 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во мај годинава во споредба со истиот месец минатата година има пад од дури 26,7 проценти. Ова го покажуваат најновите податоди на ...
сите 35 | | | веќе видена

Биткоинот е со најголемиот неделен пад на вредноста за повеќе од една година. Цената на биткоинот падна на 54.122 американски долари. Неделниот пад би можел да ...
сите 53 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel