Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Emergency numbers & assistance
 • Emergency services
 • Police
 • Information centres
 • Public utilities
 • Emergency Numbers
 • Emergency Ambulance Services
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Garbage Removal Utilities
 • Funeral Services
 • Funeral Equipment & Supplies
 • Government & State Institutions
 • Call Centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Emergency numbers & assistance по градови

Bitola Ohrid Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Emergency numbers & assistance


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Eco Line


 • Address : Josif Josifovski Svestarot 37/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Enter the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.


MVR Traffic Police


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

MVR-passport, apply for passports


 • Address : закажување преку мобилен телефон
 • Place: Skopje

Откако Владата овој месец го намали прагот за плаќање во готово од 15 илјади на 2 илјади евра, бизнисмените од Стопанската комора на Северозападна Македонија ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи