Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Insekticide
 • Bujqësi - lëndë të para
 • Fara mbjellëse - lëndë (shitore për fara mbjellje)
 • Barnatore bujqësore
 • Najlon Për Mbulim Të Fidaneve
 • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
 • Fara Mbjellëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Pesticide
 • Bujqësi - Kimikate Bujqësore
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plehëra - natyrale dhe artificiale në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zonë

Primateks


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

PRIMATEKS është kompani e cila merret me shitjen e produkteve për higjienë komunale për Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri. Importues i autorizuar dhe shpërndarës i kompanive të njohura botërore si Environmental Science, Bayer Garden, Unichem etj. 

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300

Agro Junikom Pintija


 • Adresa: Boris Trajkovski 302 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferneti


 • Adresa: Xhon Kenedi 25-5/19
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galop sie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Herbos


 • Adresa: Rr.7 p.n., Zona industriale Dollno Lisiçe
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magan-mak


 • Adresa: Orce Nikollov 71
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mama Organa


 • Adresa: Gjorgje Andreeviq Kun 28-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novohem - agro


 • Adresa: rr.34 nr.3 Illinden
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organika nova


 • Adresa: f.Batinci
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plant-Miks


 • Adresa: rr.1 nr.10 Sopishte
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

San-Komerc


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 110-b (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Приходи од продажби Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-декември 2020 година, продажбите достигнуваат 9.188.259.186 денари, што е за 9% ...
сите 47 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj