Primateks

ParkingWi-Fi Zonë

  • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 46-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 02 2401106
  • Faksi: 02 2403803
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Со години наназад нашата компанија изгради тим на експерти кои секојдневно се вклучени во нашата експертиза соочувајќи се со различни проблеми од страна на нашите многу бројни корисници. Оваа наша експертиза ја препознаа значаен број на клиенти од најразлични профили како на пример болници, хотели, разни видови на производства за храна и пијалоци, училишта/градинки, општини и градови.

Вашето задоволство е наша цел.

Ние сме Ваш партнер за контрола и елиминирање, но не само тоа. Ние Ви помагаме да го идентифицираме проблемот и ризикот пред тој да се случи. Со нашата компанија Вие можете да бидете сигурни и заштитени од непријатниот ризик за појава на штетници.

Ние не сме задоволни, се додека и Вие не сте задоволни со нашите услуги… За чиста и поздрава околина…
më shumë
Retail Price - VAT Included:800 MKD

Cif Prof.Cream Lemon 2x5L

Retail Price - VAT Included:690 MKD

Coccolino Prof.SpringFlower 2x5L

Retail Price - VAT Included:990 MKD

Omo Prof.Active Clean 2x5L

Retail Price - VAT Included:790 MKD

Cif PF.Power Cl.Degr.conc 2x5L

Retail Price - VAT Included:730 MKD

Cif Prof.Dishw.ExtraStr.Lemon 2x5L

Retail Price - VAT Included:550 MKD

Cif PF.Kitchen Descaler 6x2L

Retail Price - VAT Included:295 MKD

Cif PF.Stainless Steel Polish 6x0.7 ...

Retail Price - VAT Included:295 MKD

Cif PF.Furniture Polish 6x0.75L

Retail Price - VAT Included:2.800 MKD

Domestos Urinal Blocks 3kg.

Retail Price - VAT Included:670 MKD

Domestos Pine Fresh 5L

Retail Price - VAT Included:195 MKD

Dom.PF.Drain Unblocker Gel 6x1L

Retail Price - VAT Included:780 MKD

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L

Retail Price - VAT Included:680 MKD

Cif Prof. APC Lemon Fresh 2x5L

Retail Price - VAT Included:550 MKD

Cif PF.Window&Multi Surface 2x5L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plantella surfinia, 1L


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj