Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Detergjente - tregti
 • Higjienë - preparate
 • Kozmetikë
 • Dezinfektim - preparate
 • Parfumeri
 • Produkte Konditore
 • Detergjente - Prodhim
 • Letër Toaleti Dhe Facoleta - Tregti
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Pelena - Prodhim Dhe Tregti
 • Freskues Ajri
 • Automobila - Galanteri Dhe Pjesë Shtesë
 • Distributorë
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Detergjente - tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zonë

Primateks


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

PRIMATEKS është kompani e cila merret me shitjen e produkteve për higjienë komunale për Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri. Importues i autorizuar dhe shpërndarës i kompanive të njohura botërore si Environmental Science, Bayer Garden, Unichem etj. 

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300

Bini Kompani


 • Adresa: V.S.Bato
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecosystem


 • Adresa: Borçe Koçovski 81
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Schatze Tetovë


 • Adresa: Marshall Tito 56
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snow Product


 • Adresa: F.Xhepçisht
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Benton - NI/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioment


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM


 • Adresa: Boris Trajkovski 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Donika 2000


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksol-M


 • Adresa: Rr.Industriale 36
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurefi Inxhiniering


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3 lok.25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evros


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 1/11 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hemiks


 • Adresa: Rr.27 nr.106, 1041 Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Konkord


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 17 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega aroma


 • Adresa: Voden 6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7910 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nana Viki


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 5/18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plava zvezda


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 132
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesional N.B.I.


 • Adresa: Kozle 6-4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Корона кризата ќе удри по сиромашните. Затворените капацитети, намалениот обем на работа и растот на отпуштањата, ќе го зголемат бројот на лица кои едвај ...
сите 76 | | | веќе видена

АД за изградба и стопанисување со станбен и деловен простор од значење за Републиката- Скопје ќе и предложи на Владата намалување на закупнината на деловните ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj