Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Ohër
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fidanishte
 • Hortikulturë - pajisje dhe shërbime
 • Lule - prodhim
 • Fidane - tregti
 • Parqe dhe gjelbërim - rregullim dhe mirëmbajtje
 • Kopshte - Shërbime
 • Kopshte Botanike
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Lule Dhe Lulishte
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fidanishte

Agro Reka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aja Dekor


 • Adresa: с.Теново
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Adresa: f.Prelubisht
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 20
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mamut komerc


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozen Center


 • Adresa: f.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Global


 • Adresa: Justinian I (Draçevska) 43-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro cvet


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anthura MK


 • Adresa: Orizova 15
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetan Dimov fidanishte pemësh


 • Adresa: Gjorgje Andreeviq Kun 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fidanishte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em Garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enetik Agro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Floraskop-Rasadnik ButelKategoritë:

fidanishte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Centar Stoshic


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 64/V
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Flora tim


 • Adresa: Korpusi i 15-të 40
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Milevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Georgi Dimitrov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grande Flora


 • Adresa: rr.1, f.Petrovec 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Flower


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 166
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin Garden Centar


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 14
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 237 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката за рударство и енергетика Дубравка Ѓедовиќ Хандановиќ најави дека Гасната интерконекција Србија-Бугарија за неколку дена ќе биде пуштена во пробна ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj