Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Ohër
 • Koçanë
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafshë shtëpiake - pajisje, ushqim dhe shitore
 • Veterinari - ordinanca
 • Peshkim - pajisje dhe mjete
 • Akuariume dhe akuaristikë
 • Veterinari - stacione
 • Peshq Për Akuariume
 • Qenë - Berberë Qensh
 • Barnatore Veterinare Dhe Veledrogeri
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Kafshë Shtëpie - Hotele
 • Barnatore Bujqësore
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Qenë - Ruajtës Dhe Stërvitës
 • Gjueti Dhe Pajisje Për Gjueti
 • Fidane - Tregti
 • Humus
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafshë shtëpiake - pajisje, ushqim dhe shitore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

E lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Parkis Zufer


 • Adresa: Bllagoja Toska 63
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kompania Veterinare Praxis themeluar në vitin 2000. Ambulanca veterinare "Praxis" në Zelino është në strukturën e saj, dhe që nga viti 2009 veterinari.


Dog&Cat


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Soreks-Pet Centar


 • Adresa: Iliria 14/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

A & D Lumani


 • Adresa: Marshall Tito 2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Akva sop


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 20
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Akvarium


 • Adresa: Leninova 77
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Akvarium hobi


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Amazon


 • Adresa: M.T.Golloganov 72-b lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Amazon


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00

Amazon


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 23-a lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Amazon


 • Adresa: Illindenska 16
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Anima Golden Pet Shop


 • Adresa: Boris Kidriç 51 lok.15
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:30 deri më 18:30 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Animal medika


 • Adresa: Damaska 8-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Не работи од 13:00-16:00

Arina


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha 20 (Gjuro Gjakoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Astra


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 82
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Baki


 • Adresa: Moskovska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 20:00 • Sh nga 09:30 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 16:30

Bar-vet


 • Adresa: Bul.1 Maji 243
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj